Ordförande Hans Ohlsson

mb126780@bahnhofbredband.se

Tele:  070-575 83 11

V. ordförande Anders Hansson

anders@pargas.se

Tele : 0709-24 21 24

Sekreterare  Roland Pettersson

roland@pargas.se

Tele :  070-755 37 27

Ledamot   Lucas Held

lucas@pargas.se

Tele : 073-615 49 63

Ledamot  Herbert Silbermann

herbert@pargas.se

Tele: 070-497 32 24

Ledamot  Eyob Araya

eyob@pargas.se

Tele:  073-586 83 61

Ledamot   Fariba Rahnama

  fariba.rahnama@outlook.com

Tele:  070-616 86 90

Ledamot   Faramarz Baradaran

fbaradaran@hotmail.com

Tele : 070-789 13 13

Ledamot   Jan Olofsson

Utsedd av HSB Stockholm

Tele :

Suppleant: Rimonde Hadad

rymond.hadad@gmail.com

Tele: 076-639 76 75

Suppleant: Ewa Mikulska-Hiwot

ewa.mik@hotmail.com

Tele: